23 Kasım 2010 Salı

Bayram bitti (mi acaba)


Deliye her gün bayram ya o bakımdan :)


Oğlan evi kız evi derken, annane babanne derken, araya bir dolu akraba da girince bizim minik sincap oldu size minik şımarık sincap.Dönüşü trafiğe takılmamak için cumartesi yapalım dedik. Evden sabah çok erken çıkamayınca Sapanca'da müthiş bir tafiğe yakalandık. Korkunçtu.. O gece 10:45te gişeleri tekrar ücretsiz yapmalarıyla ilerleyen saatlerde ve dolayısıyla pazar günü trafik oldukça rahatmış. Ama biz, o saatlerce süren araba kuyruğu işkencesini çoktan çekmiştik.Sağlık olsun, kazasız belasız döndük ya..Senelerdir onca yolu gider gelirim, onca yol gözlerim, yolcu uğurlarım hala daha herseferinde korkarım. Ne diyim, Allah korktuklarımızdan emin etsin.
İşin en güzeli de insanın gezip tozup en sonunda başını sokacağı sıcacık bir yuvası olması.
Dün uzun tatil dönüşü oğluşumla ayrılışımızın ilk günüydü. Hiç korktuğum gibi geçmemiş elhamdülillah. Akşam da bir terslik hissetmedim.
Hatta bu tatil ikimize de çok iyi geldi diyebilirim. Çok çok kucak istedi. Ben de bol bol onu yemek istedim. Aşk tazeledik yani :)
Sonrasında çok zor gelir mi ayrılık dedim ama şimdilik iyi görünüyor.

2 yorum:

nohut oda dedi ki...

donus trafıne yakalanmanıza uzuldum trafıkten nefret ederım de..
ama sapancada guzeldır herhalde..bız gunu bırlık gıdıp geldık sadece.

Adsız dedi ki...

En güzeli de ne olmuş yazıda içimi ısıtan biliyormusunuz ? Dönüşlerde insanın başını sokacağı sıcacık yuvasının olması. Bayramda 1 hafta bende kızımdan ayrı kaldım.Zor gerçekten.
Şımarık sincap çok tatlı :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...