1 Mayıs 2010 Cumartesi

23 nisanı yerinden görmek
23 nisanı fırsat bilip annemi yıllık izninden düşmek üzere memlekete gönderdik.


Tabi bunun için 2 gün de ben izin aldım iş yerinden ki kadıncağızın gittiğine değsin.


İlk izin günümde oğlumla evdeydik, akşam üzeri babamızın yanına ordan da AVM'ye gittik. (Fırın vs. için güvenlik kilidi aradık bizimkine göre yoktu)
İkinci izin günümde yola çıktık.
Ben izin alırım da plan yapmaz mıyım :) Çok ayıp olur bana yakışmaz bi kere.. :P
Önce Kızılcahamam'a gittik. İlk kez gidiyorum. Çok beğendim, tavsiye ederim. Temiz ve nezih geldi bana. Yemekleri de gayet yeterliydi. Acayip fazla olmayan, kararında bir açık büfesi var.
Neyse asıl menzilimiz olan Ankara'ya ertesi gün yola çıkıcaz ama evde 1 saat hadi bilemedin 1,5 saat zor uyuyan bizim tıfıl orda 2 saatten fazla uyuyunca yola geç çıktık. İstediğimizden geç vardık Ankara'ya ama 23 nisanda Ankara'daydık neticede :P


Ankara seyahatimizin amacı evlenmeden önce Ankara'da yaşayan eşimin sıla özleminden çok eş-dost ziyareti yapmak istemesiydi.


Öyle de yaptık. Hatta bir arkadaşına gece 10'da gidip işin gözünü çıkarttık.
En samimi arkadaşı ve hamile eşi 1,5 gün boyunca bizi gezdirdiler sağ olsunlar. Ankara kalesiymiş, Altın Park'ıymış, AOÇ'siymiş gezdik eğlendik ama bücür fena yordu.
Pazar akşamı 6'da evdeydik, acayip yorulmuş ama mutlu, mesud, bahtiyar :)
Şimdi 19 mayısta bir yurt dışı seyahati planlamaya çalışıyoruz fekat Ankara tecrübemizden sonra diş çıkaran huysuz bir bebekle gezmekten korkmadık değil.


Bakalım elin memleketinde de kotarabilecek miyiz vaziyeti!!

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...